Nasze sukcesy

Rokrocznie uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo wysokie wyniki z egzaminu ósmoklasisty, znacznie przewyższające średnią kraju czy województwa oraz zajmują wysokie miejsca konkursowe. Dodatkowo nasza szkoła z sukcesami bierze udział w wielu projektach edukacyjnych, naukowych oraz sportowych.

Rok szkolny 2020/2021

3 grudnia 2020r.

Konkurs Nauka dla Ciebie

Zostaliśmy finalistami konkursu Nauka dla Ciebie, który był realizowany wspólnie przez Centrum Nauki Kopernik oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach Programu Nauka dla Ciebie.

Finaliści:

Sylwia Mazgaj
Agnieszka Bigaj
Jakub Barnowski

27 listopada 2020r.

Konkurs GovTech

Szkoła otrzymała wyróżnienie w ramach ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży ze szkół podstawowych organizowanego w ramach Festivalu GovTech, którego organizatorem jest Departament GovTech Polska Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

15 listopad 2020r.

Puchar Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Stylu Klasycznym

Paweł Włoch – III miejsce w kategorii 66 kg

19 października 2020r.

Mistrzostwa Małopolski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Stylu Klasycznym

Paweł Włoch – II miejsce w kategorii 66 kg

20 września 2020r.

Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym

Paweł Włoch – II miejsce w kategorii 66 kg

6 września 2020r.

XXIX Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc

Paweł Włoch – I miejsce w kategorii 66 kg (rekord Polski)

Rok szkolny 2019/2020

4 lipca 2020r.

Dance World Cup Portugal Junior Small Group Ballet

Karolina Batko: IV Miejsce

23 marca 2020r.

Małopolski Konkurs Chemiczny

Filip Solarz kl. VIII – tytuł finalisty

11 marca 2020r.

Małopolski Konkurs Biologiczny

Damian Rogalski kl. VII – tytuł finalisty
Zuzanna Żyła kl. VIII – tytuł finalisty

4 marca 2020r.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Julia Kucała kl. VIII – tytuł finalisty

27 lutego 2020r.

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Julia Kucała kl. VIII – tytuł finalisty
Karolina Kaniecka kl. VIII – tytuł finalisty
Szymon Turczyński kl. VIII – tytuł finalisty

21 grudnia 2019r.

Międzynarodowy Konkurs Sztuki Baletowej

Klara Kozłowska – taniec klasyczny: I miejsce
Klara Kozłowska – taniec współczesny: I miejsce

14 grudnia 2019r.

Międzynarodowe Zawody Pływackie

Michał Jakubas – styl grzbietowy: II miejsce
Michał Jakubas – styl grzbietowy: III miejsce

World Space Week Junior Rover Cup

Bartłomiej Skowron – udział w finale
Mateusz Jaworski – udział w finale
Michał Jakubas – udział w finale

Rok szkolny 2018/2019

27 marca 2019r.

Małopolski Konkurs Geograficzny

Mateusz Jaworski kl. VII – tytuł finalisty

27 marca 2019r.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Hanna Czaja kl. VIII – tytuł laureata
Igor Dutkiewicz kl. VIII – tytuł finalisty

26 marca 2019r.

Małopolski Konkurs Biologiczny

Igor Dutkiewicz kl. VIII- tytuł finalisty