Klasa I
Zajęcia/Nauczyciel Godziny zajęć
Zajęcia rozwijające
Małgorzata Wachowicz
czwartek 12:45 – 13:30
Zajęcia “Mądra Główka”
Małgorzata Wachowicz
czwartek 13:35 – 14:20
Gimnastyka korekcyjna
Monika Cybart-Hejzner
poniedziałek 13:50 – 14:35
Zajęcia logopedyczne
Anna Kotulak
wtorek 12:30 – 13:30
piątek 12:30 – 13:30
Terapia pedagogiczna
Iwona Pasternak
wtorek 12:45 – 13:30
piątek 10:55 – 11:40
Klasa II
Zajęcia/Nauczyciel Godziny zajęć
Klub Młodego Okrywcy
s. Małgorzata Jarosz
piątek 12:45 – 13:30
(podział na 2 wymienne grupy z Kodowaniem)
Kodowanie
Aleksandra Krajewska
piątek 12:45 – 13:30
(podział na 2 wymienne grupy z Klubem Młodego Odkrywcy)
Gimnastyka korekcyjna
Monika Cybart-Hejzner
poniedziałek 11:50 – 12:35
Zajęcia rozwijające pisanie
Aleksandra Krajewska
piątek 11:50 – 12:35
Zajęcia logopedyczne
Anna Kotulak
czwartek 11:30 – 12:30
piątek 12:30 – 13:30
Terapia pedagogiczna
Iwona Pasternak
poniedziałek 10:55 – 11:40
piątek 11:50 – 12:35
Klasa III
Zajęcia/Nauczyciel Godziny zajęć
Zajęcia rozwijające z edukacji wczesnoszkolnej
Elżbieta Dankiewicz
czwartek 11:50 – 12:35
Gimnastyka korekcyjna
Monika Cybart-Hejzner
poniedziałek 12:45 – 13:30
Gimnastyka indywidualna
Monika Cybart-Hejzner
piątek 10:55 – 11:40
Klub Młodego Programisty
s. Małgorzata Jarosz
poniedziałek 12:45 – 13:30
Zajęcia logopedyczne
Anna Kotulak
wtorek 12:30 – 13:30
Terapia pedagogiczna
Iwona Pasternak
poniedziałek 12:45 – 13:30
czwartek 10:55 – 11:40
Klasa IV
Zajęcia/Nauczyciel Godziny zajęć
Klub Młodego Programisty
s. Małgorzata Jarosz
poniedziałek 13:50 – 14:35
Zajęcia rozwijające z przyrody
Anna Pedrycz
czwartek 12:45 – 13:30
Orlęta
s. Małgorzata Jarosz
czwartek 12:45 – 13:30
Zajęcia sportowe
Paweł Kuk
piątek 8:00 – 8:50
Terapia pedagogiczna
Iwona Pasternak
poniedziałek 13:50 – 14:35
wtorek 13:50 – 14:35
Zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania plastyczne
Paulina Jordan
środa 15:00 – 15:45
Klasa V
Zajęcia/Nauczyciel Godziny zajęć
Przygotowanie do konkursów z matematyki
Aneta Stojek
środa 14:45 – 15:30
Teams
Klub Młodego Programisty
s. Małgorzata Jarosz
poniedziałek 13:50 – 14:35
Kółko polonistyczne
Anna Kotulak
wtorek 14:45 – 15:30
Orlęta
s. Małgorzata Jarosz
czwartek 13:50 – 14:35
Zajęcia sportowe
Paweł Kuk
środa 13:50 – 14:35
Terapia pedagogiczna
Iwona Pasternak
czwartek 12:45 – 13:30
piątek 12:45 – 13:30
Zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania plastyczne
Paulina Jordan
środa 15:00 – 15:45
Klasa VI
Zajęcia/Nauczyciel Godziny zajęć
Przygotowanie do konkursów z matematyki
Aneta Stojek
środa 14:45 – 15:30
Teams
Klub Młodego Programisty
s. Małgorzata Jarosz
poniedziałek 13:50 – 14:35
Przygotowanie do konkursów z języka angielskiego
Agnieszka Roszczak
środa 17:30 – 18:15
Teams
Przygotowania do konkursów z geografii
Wioleta Micherda
Teams
Orlęta
s. Małgorzata Jarosz
czwartek 14:45 – 15:30
Zajęcia sportowe
Paweł Kuk
poniedziałek 8:00 – 8:50
Zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania plastyczne
Paulina Jordan
środa 15:00 – 15:45
Klasa VII
Zajęcia/Nauczyciel Godziny zajęć
Klub Młodego Programisty
s. Małgorzata Jarosz
poniedziałek 14:45 – 15:30
Przygotowanie do konkursów z języka angielskiego
Agnieszka Roszczak
środa 17:30 – 18:15
Teams
Przygotowania do konkursów z geografii
Geografia dla chętnych
Wioleta Micherda
poniedziałek 7:00 – 7:45
Teams
Orlęta
s. Małgorzata Jarosz
wtorek 14:45 – 15:30
Konsultacje z fizyki
Jarosław Ozga
termin do uzgodnienia z uczniem
Teams
Zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania plastyczne
Paulina Jordan
środa 15:00 – 15:45
Klasa VIII
Zajęcia/Nauczyciel Godziny zajęć
Matematyka
Monika Tragarz
czwartek 14:45 – 15:30
Język polski – zajęcia rozwijające
Monika Rutkowska-Urbańczyk
wtorek 14:45 – 15:40
Przygotowanie do konkursów z języka angielskiego
Agnieszka Roszczak
środa 17:30 – 18:15
Teams
Przygotowanie do konkursów z geografii
Wioleta Micherda
Teams
Geografia dla chętnych
Wioleta Micherda
czwartek 7:00 – 7:45
Koło historyczne
Piotr Baś
czwartek 15:30 – 16:15
Konsultacje z fizyki
Jarosław Ozga
termin do uzgodnienia z uczniem
Teams
Zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania plastyczne
Paulina Jordan
środa 15:00 – 15:45