Z okazji Dnia Dziecka nasza szkoła zorganizowała pełen atrakcji Dzień Sportu, który odbył się 2 czerwca, w atmosferze zdrowej rywalizacji, radości i ruchu!
Dzień Sportu rozpoczęliśmy wspólną modlitwą w klasach, następnie w trakcie wydarzenia uczniowie mogli wziąć udział w licznych konkurencjach, m.in. slalom rowerowy i hulajnogowy, pokonanie toru przeszkód na czas, odbicia lotki w parach, rzuty do kosza, żonglerka piłką nożną czy skoki przez skakankę.
Podczas Dnia Sportu był czas przerwę śniadaniową, podczas której odbyła się również loteria fantowa z nagrodami za udział w konkurencjach sportowych oraz akcja “Zdrowe Śniadanie dla Mistrza Sportu” – promującą zdrowe nawyki żywieniowe wśród uczniów. Wszyscy uczniowie z entuzjazmem zaangażowali się w akcję. Dużą atrakcją podczas wydarzenia była również jazda na interaktywnym trenażerze rowerowym oraz warsztaty rowerowe „Jak dbać o swój rower” prowadzone przez p. Wojciecha Machowskiego.
Dzień zakończyliśmy wspólną modlitwą oraz podsumowaniem “Akcji śniadaniowej”.
To był dzień pełen emocji, zabawy i promowania aktywnego trybu życia. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i organizatorom – p. M. Cybart-Hejzner, p. Ewelinie Kołodziej i p. Dawidowi Tyrce za zaangażowanie!