2021/20222021/2022AktualnościOgłoszenia

Niedziela 10 października 2021 roku była wyjątkowym dniem. Wraz ze wspólnotą parafialną nasza szkoła świętowała Urodziny Patronki świętej Pauli Montal podczas niedzielnej Eucharystii, którą odprawił o. proboszcz Tomasz Jędruch SP.  

W poniedziałek uczniowie klasy pierwszej, delegacje z klas starszych oraz rodzice pierwszoklasistów zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby uczestniczyć w jubileuszowym przyjęciu do społeczności szkolnej najmłodszych uczniów. Zebranych gości, a wśród nich szczególnie najmłodsze dzieci, powitała siostra dyrektor oraz wychowawczyni klasy pierwszej. Następnie pierwszoklasiści rozpoczęli swój program artystyczny tańcem narodowym – polonezem, aby w szczególny sposób uczcić jubileusz 25-lecia naszej szkoły. Po występie pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie oraz zostali pasowani na uczniów, a następnie otrzymali upominki i zostały wykonane zdjęcia.  

Dalsza część radosnego świętowania odbyła się w sali lekcyjnej, gdzie dzieci zostały zaproszone na wspaniały poczęstunek, przegotowany przez rodziców.